מדרסים לחיילים – לשירות בריא יותר!

הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
תפסיקו לסבול! השאירו פרטים עכשיו ותוך זמן קצר המדרסים יהיו אצלכם!

מדרסים לחיילים

לקראת הגיוס מיועדים לשירות ביטחון טורחים להצטייד בלא מעט פריטים חשובים שיסייעו להם לצלוח את שנות השירות הקשות בדגש על חיילים קרביים והתאמה של מדרסים לחיילים.

אם אתם עומדים להתגייס בקרוב, מומלץ מאוד לגשת לאורתופד על מנת לבדוק האם אתם זקוקים למדרסים אורתופדיים.

מדרסים לחיילים אורתופדיים יכולים למזער את הסיכוי שתסבלו מנזקים אורתופדיים שונים שמקורם בבעיות שונות בכפות הרגליים. כדאי לדעת כי במקרים מסוימים מדרסים יכולים גם למנוע בעיות חמורות ביותר, ועל כן מומלץ להצטייד בזוג מדרסים לחיילים.

מדוע חשוב להתאים מדרסים לחיילים לפני הגיוס לצה"ל?

השכיחות של בעיות רגליים באוכלוסייה הכללית גבוהה מאוד. עם זאת, רבים מאלו שסובלים מבעיות ברגליים לא מודעים לכך כלל וזאת משום שבאופן שגרתי הבעיות לא מרימות את ראשן ולא באות לידי ביטוי מבחינה קלינית. אך קיים מגוון רחב ביותר של בעיות בכפות הרגליים שבאות לידי ביטוי רק כאשר הלוקה בבעיות מפעיל על כפות רגליו עומסים כבדים מהרגיל.

כך למשל אדם שסובל מפלטפוס יכול להעביר חיים שלמים מבלי להיות מודע לכך שהוא סובל מהבעיה. פלטפוס, או כף רגל שטוחה, הוא מצב שבא לידי ביטוי בקריסה של הקשת האורכית בכף הרגל. אם הפלטפוס קל, כל עוד לא מופעל משקל רב מדי על הרגל וכל עוד לא נדרש ממנה לשכך זעזועים חמורים במיוחד, הכל טוב ויפה.חיילים

עם זאת, התמונה משתנה לרעה ובמהירות במצבים בהם אותו נער שסובל מפלטפוס קלה מתגייס לצבא וצריך לשאת משאות כבדים, לעמוד שעות ארוכות על הרגליים ולקחת חלק במסעות מפרכים. במצבים כאלו הבעיה הראשונית מחמירה במהירות ומתחילה לבוא לידי ביטוי בכאבי גב חמורים, בדלקת מקומית בכף הרגל ועוד.

על מנת למנוע מצבים עגומים מעין אלו, ניתן פשוט לגשת לפני הגיוס לרופא אורתופד המתמחה בכפות הרגליים ולבדוק האם ישנו צורך להתאים למלש"ב מדרסים לחיילים אורתופדיים. תמיכה בקשת האורכית מבעוד מועד תמנע מצבי קריסה בזמן פעילות מאומצת.

שינוי באורח החיים מחייב היערכות והתאמת מדרסים לחיילים

עד כה דנו במצבים שבהם השירות הצבאי גורם לבעיה קיימת להרים את ראשה וכיצד ניתן להתגבר על בעיות אלו מבעוד מועד באמצעות התאמת מדרסים לחיילים. עם זאת, חשוב להבין כי השירות הצבאי יכול להוביל להיווצרות של בעיות אורתופדיות רבות שלא הופיעו קודם לשירות בכפות הרגליים.

בדרך כלל לאחר הגיוס העומסים המופעלים על הגוף שונים בתכלית השוני מהעומסים שהופעלו על הגוף במהלך הילדות, ההתבגרות והשנים בתיכון. הגוף האנושי מגיב לשינויים שאנחנו עוברים כשלא תמיד התגובה הפיזיולוגית מוצאת חן בעינינו. התאמת מדרסים אורתופדיים מבעוד מועד יכולה לסייע לחייל ליהנות מבלימת זעזועים משופרת, מחלוקה יעילה של המשקל על פני האזורים השונים של כף הרגל ומשיפור של אחיזת הרגל בנעל למניעה של שפשופים או נקעים בקרסול.

כדאי להתייעץ עם אורטופד מבעוד מועד

ההמלצה הגורפת מפי המומחים בתחום היא לגשת להתאמת מדרסים לפני הגיוס לצה"ל. הסיבה לכך נעוצה בעובדה שלאחר הגיוס כמות הזמן הפנוי שלכם צפויה לפחות באופן משמעותי ומרחיק לכת. חיילים אינם מעוניינים לחכות בתור לאורתופד או אצל יצרן המדרסים, כשהם חוזרים הביתה. לפיכך, עליכם לנצל את הזמן העומד לרשותכם בשפע כעת.אורטופד

על מנת להתאים מדרסים לחיילים יש בראש ובראשונה לקבוע תור אצל אורתופד שעובד בקופת החולים שבה אתם מבוטחים. רק הפניה להתאמת מדרסים מרופא שעובד בקופת החולים שבה אתם מבוטחים תבטיח לכם החזר כספי עבור המדרסים. הרופא יאבחן את כף הרגל שלכם ויספק לכם המלצה מקצועית רפואית להתאמת המדרסים הדרושים.

אולי יעניין אותך גם:

המהפכה הטכנולוגית הגיעה גם לעולם המדרסים

Picture of יוסי סוויסה

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה מנהל ומייסד הפורטל הישראלי למדרסים. המפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום המדרסים, כל מה שרציתם לדעת על מדרסים במקום אחד.

אהבתם? שתפו!
הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!