מחיר מדרסים

הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
תפסיקו לסבול! השאירו פרטים עכשיו ותוך זמן קצר המדרסים יהיו אצלכם!

מדרסים מחיר מתחיל מכמה עשרות שקלים למדרס בסיסי בלבד ועד כמה אלפי שקלים למדרסים איכותיים במיוחד. אז לפני שאתם בוחרים את המדרס הבא שלכם

לא מעט אנשים כיום בוחרים לשלב מדרסים בנעלי ההליכה שלהם. מדרסים הם תוסף אורטופדי שנועד לשפר את נוחות ההליכה והעמידה. נדרשים לתוסף אורטופדי? חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות. בשורות הבאות נגע בכל מה שאתם חייבים להכיר לפני שתרכשו את המדרסים המתאימים ביותר עבורכם. חשוב לדעת שכיום יש לא מעט סוגים שונים של מדרסים שיוכלו להתאים לכם, ולכן חשוב להכיר את מרבית הדגמים האיכותיים והנמכרים ביותר כיום. לא מעט אנשים בוחרים את המדרסים באופן כמעט שרירותי, מה שגורם להם לבחור לא נכון. בחירה לא נכונה תגרום לכם לשלם הרבה יותר במקרה הטוב ואף תפגע באיכות ההליכה שלכם במקרה הפחות טוב. אז רגע לפני שאתם מתחילים במסע החיפושים אחר המדרסים המתאימים ביותר לכף הרגל שלכם חשוב שתמשיכו לקרוא את השורות הבאות.

כל הפרטים הטכניים שאתם חייבים להכיר על מדרסים

לפני שנגע בסיבות המרכזיות בגינן רבים בוחרים לשלב מדרסים מחיר בנעלי ההליכה שלהם, חשוב שתכירו מספר פרטים טכניים אודות המדרסים.

 • מדרס – תוסף אורטופדי

אז ראשית, מדרס הוא תוסף אורטופדי המוכנס לחלקה הפנימי של הנעל. תוסף זה נועד בעיקר לשיפור איכות ההליכה אט העמידה במקרים של בעיות פיזיולוגיות שונות או במקרים של אי נוחות כרונית. מתמודדים עם בעיות פיזיולוגיות בכפות הרגליים או עם אי נוחות תמידית בעת הליכה או עמידה ממושכת? ייתכן מאד כי מחיר מדרסים יוכלו להתאים לכם.

 • מבחר דגמי מדרסים

שנית, חשוב לדעת שכיום יש מבחר עשיר של סוגי מדרסים שונים. המדרסים שונים זה מזה בחומרי הגלם מהם הם מיוצרים, בגודלם הפיזי, במטרה לשמה הם יוצרו ובאיכותם. גם אם אתם זקוקים למדרסים, לא כל מדרס יוכל להתאים לכם. אנשים רבים לא מודעים לכלל ההבדלים הללו ובוחרים מדרסים שאינם מתאימים לכף הרגל שלהם. בחירה שגויה עלולה לגרור תוצאה הפוכה מהמצופה.

 • מדרסים מחיר

  מתמודדים עם בעיות פיזיולוגיות בכפות הרגליים או עם אי נוחות תמידית בעת הליכה או עמידה ממושכת? ייתכן שמדרסים מחיר יוכלו להתאים לכם.
  קרדיט תמונה: freepik

שלישית, מחירי המדרסים משתנים מאוד בהתאם לדגמים השונים. ההבדלים בין הדגם האיכותי ביותר לבין הדגם הפשוט ביותר עומדים על עשרות אחוזים במחיר. מחיר מדרסים מתחיל מכמה עשרות שקלים למדרס בסיסי בלבד ועד כמה אלפי שקלים למדרסים איכותיים במיוחד. אז לפני שאתם בוחרים את המדרס הבא שלכם, חשוב שתכירו בעובדה שישנם דגמים זולים או יקרים בעשרות אחוזים מהמדרס שאתם מתעניינים בו. בהמשך המאמר נגע בכמה טיפים שיעזרו לכם לבחור נכון את המדרס המתאים ביותר עבורכם.

כל הסיבות בגינן רבים בוחרים לרכוש מדרסים

לאחר שהקדמנו את כל מה שאתם חייבים להכיר על מדרסים, טרם מעמד הבחירה, חשוב שתכירו את כל הסיבות המרכזיות בגינן אנשים רבים כיום בוחרים לרכוש מדרסים. לא מעט אנשים לא מצליחים להגיע להחלטה האם הם באמת צריכים מדרסים. אז ראשית, חשוב לדעת שאורטופד מקצועי יוכל לבחון את המקרה האישי שלכם ולהמליץ את דעתו הרפואית בנוגע למדרסים. שנית, חשוב שתכירו את הסיבות המרכזיות שמביאות רבים לרכישת מדרסים, והן:

כאבים בכפות הרגליים מתמודדים עם כאבים תדירים בכפות הרגליים לאחר עמידה או הליכה ממושכת? ייתכן שמדרסים איכותיים הם התשובה הטובה ביותר עבורכם. לא מעט אנשים שסובלים מכאבים תדירים בכפות הרגליים ומשלבים מדרסים אורטופדיים בחיפה מדווחים על שיפור משמעותי הן בעוצמת הכאבים והן בתדירות הכאבים.
כאבים בברכיים לעיתים חלוקת עומס לא נכונה על כפות הרגליים עלולה לגרום לכאבים בברכיים. אנשים רבים שסובלים מכאבי ברכיים כרוניים מופנים למדרסים אורטופדיים בחיפה על ידי אורטופדיים מומחים. אם גם אתם סובלים מכאבים תדירים בברכיים שמגיעים בעיקר לאחר הליכה או עמידה ממושכת, ייתכן שמדרסים יוכלו לסייע לכם להתגבר על הכאבים.
כאבים ולחצים בגב סיבה נוספת בגינה לא מעט אנשים בוחרים לשלב מדרסים אורטופדיים בחיפה היא כאבים ולחצים בגב. עמידה לא נכונה על כפות הרגליים עלולה לגרור לחץ על עמוד השדרה ולגרום לכאבי גב כרוניים. חשוב להדגיש שלא כל כאבי הגב קשורים לכפות הרגליים, אך ייתכן שהוספת מדרסים אורטופדיים בחיפה יסייעו בהקלה משמעותית על הכאבים שלכם.
התמודדות עם פלטפוס סובלים מפלטפוס בכף הרגל? מדרסים אורטופדיים בחיפה הם התשובה הטובה ביותר עבורכם. פלטפוס בכף הרגל היא בעיה רפואית במסגרתה כף הרגל ישרה ללא הקשת הטבעית. הקשת נועדה לחלק נכון את את משקל הגוף על כפות הרגליים במטרה למנוע שחיקה וכאבים בלתי רצויים. כפות הרגליים לכם ישרות ללא קשת כמעט בכלל? ייתכן שאתם סובלים מפלטפוס ומדרסים אורטופדיים בחיפה יוכלו לעזור לכם להתמודד בצורה מיטבית עם הבעיה.
שיפור הנוחות בעת הליכה או עמידה ממושכת לא מעט אנשים כיום בוחרים לשלב מדרסים אורטופדיים בחיפה בנעלי ההליכה שלהם על אף שהם אינם סובלים מבעיות שונות או כאבים כלל. רוצים לשפר את נוחות ההליכה או העמידה שלכם? ייתכן שמדרסים אורטופדיים בחיפה יוכלו לסייע לכם בכך.

החלטתם לקנות מדרסים? הנה לכם כמה טיפים מעשיים לבחירה נכונה ומוצלחת!

סובלים מכאבים שונים או רוצים לשפר את נוחות העמידה או ההליכה שלכם? כנראה שמדרסים איכותיים יוכלו לסייע לכם בכך. בשורות הבאות נגע במספר טיפים מעשיים שיסייעו לכם לבחור נכון מדרסים מחיר בהתאם לכל הצרכים שלכם. תחילה, חשוב להכיר היטב את כל הדגמים האיכותיים והנמכרים ביותר בישראל. לא מעט אנשים בוחרים מדרסים ללא היכרות עם כלל הדגמים הקיימים. בחירה זו היא אינה בחירה מושכלת ומדוייקת, מהסיבה הפשוטה שייתכן שקיים דגם מתאים יותר שהבוחר פשוט לא הכיר. לכן, כבר בשלב הראשון חשוב לערוך היכרות נרחבת עם כמה שיותר דגמי מדרסים מחיר. איך עושים את זה? עד לפני שנים לא רבות הייתם נדרשים לעבור בין כמה שיותר חנויות נוחות ולבקש לראות את כל הדגמים המובילים. כיום, אתם יכולים להשלים את כל היכרותכם עם כלל דגמי המדרסים מהבית. בדיקה אינטרנטית ומהירה תאפשר לכם להכיר את כל הדגמים תוך מספר דקות בודדות.

התאימו את מטרת המדרס לצרכים האישיים שלכם – לא כל מדרס מתאים לכל מטרה!כנראה שמדרסים איכותיים יוכלו לסייע לכם בכך. בשורות הבאות נגע במספר טיפים מעשיים שיסייעו לכם לבחור נכון מדרסים מחיר בהתאם לכל הצרכים שלכם.

היכרתם את מירב הדגמים האיכותיים והנמכרים ביותר? כעת חשוב להתאים את הדגם המיטבי עבור כפות הרגליים שלכם. בשלב זה אתם נדרשים להכיר את המטרה המרכזית של כל מדרס. ישנן מדרסים שמיועדים להתמודדות עם פלטפוס ולעומתם, אחרים פשוטים יותר המיועדים לשפר את נוחות העמידה בלבד. היכרות עם מטרת כלל המדרסים תאפשר לכם לבחור נכון את המדרס המתאים לבעיה האישית שלכם. מיד לאחר מכן חשוב לערוך השוואת מחירים. גם שלב זה יכול להיעשות ברשת תוך מספר דקות בודדות. כל שאתם צריכים לעשות זה להתמקד על מספר דגמים מתאימים לצרכים שלכם ולערוך השוואת מחירים בין החנויות השונות המפרסמות ברשת. השוואה זו יכולה לחסוך לכם מאות שקלים במחיר, לכן לא כדאי לוותר עליה.

לסיום, חשוב שתכירו מספר טיפים לשמירה על המדרסים לאורך שנים:

 1. הקפידו לשמור את המדרסים בטמפרטורת החדר.
 2. הקפידו לנקות את המדרסים עם מגבון בלבד.
 3. הימנעו מהכנסת המדרסים בכוח לנעליים קטנות.
 4. שימוש בפודרה יכול להאריך את חיי המדרס שלכם.

מחיר מדרסים כיצד תהליך התאמת המדרסים וייצור המדרסים עבורכם עשוי להיראות?

לפני שנגע בסיבות המרכזיות בגינן רבים בוחרים לשלב מדרסים מחיר בנעלי ההליכה שלהם, חשוב שתכירו מספר פרטים טכניים אודות המדרסים.

כפי שהצלחנו להבין מקריאת השורות הקודמות, מה שמיוחד במדרסים אורטופדיים, זה העובדה שבסופו של דבר, מדובר על מדרס ייחודי אשר מותאם באופן אישי לכל אדם ואדם. אנשים רבים תוהים לגבי מחיר מדרסים, ותמיד אנחנו חוזרים ומדגישים את הנקודה הבאה – מדרסים אורטופדיים עשויים להיות בעלי מחיר גבוה, בעיקר בשל הליך ההתאמה המורכב והארוך שלהם. אז איך אמור להיראות התהליך שנעבור עד שנחזיק בידינו זוג מדרסים משלנו? בצורה הבאה –

 1. פגישה ראשונית במכון לייצור המדרסים – כל אדם שמעוניין לרכוש מדרסים בהתאמה אישית, הוא אדם שצריך להגיע לפגישת ייעוץ והתאמה במכון לייצור מדרסים אליו הוא פונה. בפגישה זו, תעברו ראיון קצר, כאשר בראיון זה המטרה היא להבין מה הם המטרות לרכישת המדרסים, מה הם הן הבעיות הרפואיות המורגשות, וכיוצא בזאת.
 2. לקיחת מדדים – לקיחת מדדים מלאים, על מנת שיהיה ניתן לייצר את המדרסים שצורה המתאימה ביותר לכל לקוח באופן אישי.
 3. ייצור המדרסים – לאחר המפגש הראשוני, ולאחר שנלקחו ממכם כל המדדים השונים, המכון לייצר המדרסים יכול לייצר את המדרסים בדיוק לפני הדרישות ולפי מבנה כף הרגל המדויקת שלכם. תהליך זה משתנה בזמן ההמתנה ממכון למכון אליו תלכו.
 4. מדידת המדרסים ואישור סופי שלהם על פי נוחות ועל פי התאמה אישית.
 5. מזל טוב! יש לכם זוג מדרסים חדש.

מחיר מדרסים כמה זה אמור לעלות לי?

לסיכום, מדרסים אורטופדיים מחיר תלוי במגוון של קריטריונים ביניהם סוג המדרסים, החומרים מהם המדרסים עשויים, הטכנולוגיה ועוד.. מחיר מדרסים נע בין 500-1,500 שח לזוג מדרסיםשמדברים על מחיר מדרסים שווה להתייחס לנושא של ביטוחים, שכן לעתים ניתן לקבל החזר דרך קופות החולים או דרך הביטוח הפרטי

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה מנהל ומייסד הפורטל הישראלי למדרסים. המפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום המדרסים, כל מה שרציתם לדעת על מדרסים במקום אחד.

אהבתם? שתפו!
הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!