מדרסים מחממים

הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
תפסיקו לסבול! השאירו פרטים עכשיו ותוך זמן קצר המדרסים יהיו אצלכם!

במצבים בריאותיים מסויימים, עולה הצורך בשימוש במדרסים בנעלי ההליכה שלנו. בין יתר הבעיות הרפואיות היכולות להביא לכדי מצב אשר דורש שימוש במדרסים למשל בעיות בכפות הרגליים, בעיות גב, בעיות בירכיים, ירכיים, צוואר ועוד. לצד זאת, השימוש במדרסים מגביל מעט את הנועלים אותם באופן משמעותי לעניין סוגי הנעליים שניתן לנעול, כמו למשל אי יכולת לנעול סנדלים או מגפיים מסוגים מסויימים. לכן עולה לעיתים הצורך בשימוש במדרסים מחממים על מנת לפצות על כך. מעבר לכך, נדגיש כי הויתור הוא לחלוטין משתלם, שכן נעילת המדרסים מספקת את המענה הדרוש לצורך מגוון מטרות וצרכים עבור נועלי מדרסים, בהן בראש ובראשונה שמירה על הבריאות. וכן סיפוק תמיכה לכפות הרגליים, שיפור היציבה, בלימת זעזועים, חלוקת העומס על כפות הרגליים אשר מגיע מפלג הגוף העליון שלנו, ומעל הכל- נוחות ומניעת נזקים וכאבים מתמשכים עבור המטופלים.

באילו מצבים נשתמש במדרסים?

כאמור, השימוש במדרסים תפקידו לסייע למגוון רחב של בעיות בריאותיות. המוכרות שבהן הן בעיות בריאות בכפות הרגליים או ביציבה.לכן עולה לעיתים הצורך בשימוש במדרסים מחממים על מנת לפצות על כך. מעבר לכך, נדגיש כי הויתור הוא לחלוטין משתלם, שכן נעילת המדרסים מספקת את המענה הדרוש לצורך מגוון מטרות וצרכים עבור נועלי מדרסים אך מעבר לכך, ישנן בעיות בריאותיות נוספות המצריכות שימוש במדרסים כמו למשל בעיות בכפות הרגליים, בעיות גב, בעיות ברכיים, ירכיים, צוואר ועוד. באמצעות המדרסים אשר מוכנסים לנעלינו, משתנה למעשה מנח כפות הרגליים המונחות בנעליים. בצורה זו עומס משקל הגוף על כפות הרגליים משתנה, היציבה משתנה, ומכך ניתן להשיג מטרות כגון בלימת זעזועים, שיפור ושימור נוחות בהליכה, שיפור יציבה, מניעת לחץ על כפות הרגליים וכמובן הפחתת כאב ונזק. אם נפשט זאת, המדרסים דואגים לפיזור העומס, אשר במצב רגיל מושתת כולו על כפות הרגליים ומחלקים אותו בצורה אחרת. כך משתנה המהלך הסטטי והדינמי של כפות הרגליים שלנו.

בעיות היציבה אשר בעקבותן עולה הצורך בשימוש במדרסים עלולות לצוץ ממגוון רחב של סיבות. כך לדוגמה לאחר ביצוע פעולה פיזית מוגזמת עבור הגוף ובזמן ממושך, לעיתים כי כף הרגל של המטופל מאופן טיבעה איננה בנויה בצורה נכונה ועוד. כך למשל, הצורה של קשת כף הרגל אשר אמורה להיראות כ"קשת רגילה". ברגע שאותה קשת היא "שטוחה" אשר יוצר קשת נמוכה, או מצב בו הקשת היא

מדרסים מותאמים אישית, מדרסים מחממים ועוד. כך לדוגמה, מדרסים משופרים או מותאמים אישית הם מדרסים אשר נועליהם אינם יכולים, או רוצים, להסתפק בשימוש במדרסים הרגילים.

דווקא "גבוהה", יצוצו בעיות יציבה אשר מצריכות שימוש במדרסים.

ישנם מגוון רחב של סוגי מדרסים, בהם למשל מדרסים סטנדרטיים, מדרסים משופרים, מדרסים מותאמים אישית, מדרסים מחממים ועוד. כך לדוגמה, מדרסים משופרים או מותאמים אישית הם מדרסים אשר נועליהם אינם יכולים, או רוצים, להסתפק בשימוש במדרסים הרגילים. ואילו המדרסים המחממים הם מדרסים אשר לצד השמירה על התכונות החשובות- שהן התכונות הבריאותיות כמובן, מאפשרים לנועליהם חמימות ונוחות מירבית וכך גם מאפשרים הליכה נעימה יותר וכן נמנעים כאבים ונזקים.

על מנת להתאים מדרסים, או לבצע רכישה של מדרסים מחממים בפרט, עדיף וכדאי להיוועץ במומחים בתחום להתאמה מדויקת. איש המקצוע יאבחן אתכם במפגש אישי ואת כף רגלכם, וידע לבצע את ההתאמה המדויקת והנחוצה לכם.

מה הם מדרסים מחממים?

כפי שצויין, מדרסים הם הפתרון הבריאותי הנחוץ בעבור נועליהם, ועבור אלו האחרונים, אין בנמצא כל אפשרות אחרת. הם אינם יכולים

לבצע רכישה של מדרסים מחממים בפרט, עדיף וכדאי להיוועץ במומחים בתחום להתאמה מדויקת. איש המקצוע יאבחן אתכם במפגש אישי ואת כף רגלכם, וידע לבצע את ההתאמה המדויקת והנחוצה לכם.

לבחור לנעול את נעליהם ללא המדרסים, שהרי לכך יש סכנה בריאותית בהחמרת המצב או לכל הפחות, בסיום יומם כאובים וניזוקים. על כן, עולה הצורך בפתרון מקיף משמעותית מנעילת מדרסים גרידא, עבור מצבי יום יום שונים אחרים. דוגמת מצבים אלו, מצב כאמור כמו פתרון לקור המקפיא בחורף, ובמקביל חוסר האפשרות לנעול נעליים חמות ברוב המקרים. על כן, יוצרו המדרסים המחממים, אלו מדרסים תרמיים, מרופדים ונוחים להפליא, אשר מטרתם, מעבר לשמירה על הבריאות, היא חימום כפות הרגליים.

המדרסים המחממים עשויים מחומר מיוחד הנקרא "קצף זיכרון". חומר זה כשמו כן הוא, הוא זוכר את טביעת הרגל שלכם באופן מדויק, וכך הנוחות של המדרסים המחממים היא מיטבית ונשמרת לאורך שנים. חומר קצף הזיכרון הוא חומר אשר לו תכונות שמאפשרות חימום הרגליים באופן משמעותי מיוחד מצד אחד, ובמקביל, מדובר בחומר קל ונושם אשר מאדה את הלחות וסופג אותה אליו. מעבר לכך, דווקא התכונה הנהדרת של ספיגת הלחות ע"י המדרס מאפשרת לרגלינו להישמר חמימות ונעימות למשך כל היום. בצורה זו, נשארים המדרסים יבשים ומחממים, שמורים וראויים לשימוש לאורך זמן.

המדרסים המחממים בנויים בצורה מיוחדת, אשר מעבר לכל הנ"ל, מאפשרים יתרונות רבים נוספים כמו מניעת ריח רע מהרגליים, הקלהמדרסים מחממים מתאימים לכל סוג של כף רגל ובכל מידה, שכן המידה המגיעה עימם היא מידה כללית אוניברסלית הנחתכת לפי גודל כף הרגל שלכם במדויק ובהתאמה. בעומס הגוף, פיזור נכון ומיטבי של משקל הגוף על כפות הרגליים. וכתוצאה מכך, שיפור זרימת הדם בעבור המשתמש. דבר חשוב נוסף, מדרסים מחממים מתאימים לכל סוג של כף רגל ובכל מידה, שכן המידה המגיעה עימם היא מידה כללית אוניברסלית הנחתכת לפי גודל כף הרגל שלכם במדויק ובהתאמה.

סוג נוסף של מדרסים מחממים הם המדרסים המתקדמים יותר, נראים כמדרס רגיל, ומופעלים על ידי שלט רחוק וכך מאפשרים חימום מכוון לכפות הרגליים ועד 38 מעלות חום. כמובן שמאחר שמדובר במדרסים מחממים מסוג מתקדם יותר, הם מעט יקרים יותר, וככלל, נועדו עבור מטפסי הרים וטיילים מקצועיים. בפועל, כמובן שכל אחד יכול ומוזמן לעשות בהם שימוש, בפרט מי מכם שסובל מקור לאורך כל השנה.

מדוע להשקיע דווקא ברכישת מדרסים מחממים?

להבדיל מרכישה של מדרסים סטנדרטיים, רכישה של מדרסים מותאמים אישית מאפשרת למטופל את המענה הטוב ביותר לבריאות

כיום, עלותם של מדרסים מותאמים אישית, בפרט מדרסים מחממים, מתאימה לכל תקציב ולכל כיס, וישנה אחריות לטווחים ארוכים.

ולנוחות שלו כמיקשה אחת. רכישה של מדרסים סטנדרטיים איננה מאפשרת את ההתאמה הנחוצה והמדויקת עבור המטופל ועבור צרכיו. מאחר שזו היא איננה התאמה מותאמת אישית, הפיתרון הטוב והמטיב ביותר בעבור נועלי מדרסים הוא התאמה ספציפית לכל מטופל. בפרט, אם למשל המטופל שלפנינו הוא מטופל אשר סובל מקור באופן תמידי. בצורה זו בה המענה הוא ספציפי ומדויק, מקבל המטופל את המענה הנכון והמדויק לו ביותר.

כיום, עלותם של מדרסים מותאמים אישית, בפרט מדרסים מחממים, מתאימה לכל תקציב ולכל כיס, וישנה אחריות לטווחים ארוכים. מאחר שמדובר בהשקעה חד פעמית אשר מהווה פיתרון ארוך טווח, אין כל ספק כי הכדאיות שבהשקעה במדרסים מותאמים אישית נחוצה ומשתלמת. שכן, המדרסים המותאמים למטופל הם בעלי התכונות הדרושות למטופל באופן ספציפי ומדויק. כתוצאה מכך, אתה מקבל כמטופל הן את המענה המיטבי מצד אחד, ומהצד השני את השקט והשלווה שבידיעה כי כעת אתה נמצא בידיים הטובות ביותר באשר לבריאות ולנוחות שלך.

אם אתה נמצא במצב בו עולה הצורך בשימוש במדרסים, ועליך לבחור בין שימוש במדרסים הרגילים והסטנדרטיים לבין מדרסים מותאמים אישית, העצה שלנו לחלוטין לבחור באלו האחרונים. המדרסים המותאמים אישית יספקו לך את המענה הנכון ביותר עבורך, ויספקו מענה לצרכים החשובים לך. כך לדוגמה, מדרסים מחממים הם עולם ומלואו עבור מי מכם אשר סובל מקור במשך כל השנה או גם בפרט בחודשים הקרים של השנה. מדובר בנתינת מענה יום יומי מיטבי, אשר משנה את נראות יומך מן הקצה האחד אל הקצה השני. והרי, האם ישנה חשיבות גבוהה יותר מאשר דאגה לבריאות ולנוחות היומיומית שלנו? שכן, הפעולות היומיומיות של מי מאיתנו, בין אם עמידה, הליכה, ריצה, משפיעות על נראות היום שלנו, משפיעות על מצב הרוח, ויוצרות את רמת איכות החיים שלנו.

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה מנהל ומייסד הפורטל הישראלי למדרסים. המפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום המדרסים, כל מה שרציתם לדעת על מדרסים במקום אחד.

אהבתם? שתפו!
הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!