מדרסים משופרים

הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
תפסיקו לסבול! השאירו פרטים עכשיו ותוך זמן קצר המדרסים יהיו אצלכם!

במצבים בריאותיים אשר מצריכים שימוש במדרסים, עולה הצורך בשימוש במדרסים משופרים. שכן, השימוש במדרסים מגביל את הנועלים אותם באופן משמעותי לעניין סוגי הנעליים שניתן לנעול, או לחילופין השימוש במדרסים סטנדרטיים איננו מספק את המשתמש. כמובן שישנן עוד שלל סיבות אחרות נוספות אשר יכולות להתרחש, ואלו יחד או לחוד יוצרות את הצורך בשימוש במדרסים משופרים. מדרסים משופרים מספקים מגוון מטרות וצרכים עבור נועלי מדרסים מעבר להליכה נאותה. כך ביתר מספקים מדרסים משופרים תמיכה מעבר לסטנדרט לכפות הרגליים, משפרים משמעותית את היציבה, משמשים כבולמי זעזועים, מסייעים בחלוקת העומס על כפות הרגליים אשר מגיע מפלג הגוף העליון שלנו, וכמובן מעל הכל- מונעים ביתר שאת את הנזק והכאב הנגרמים עבור נועלי המדרסים באשר הם.

באילו מצבים נשתמש במדרסים ובמדרסים משופרים?

תחילה נבין, השימוש במדרסים יכול ואכן מסייע למגוון רחב של בעיות בריאותיות, ולא רק עבור בעיות בכפות הרגליים או ביציבה בפרט.

במצבים בריאותיים אשר מצריכים שימוש במדרסים, עולה הצורך בשימוש במדרסים משופרים. שכן, השימוש במדרסים מגביל את הנועלים אותם באופן משמעותי לעניין סוגי הנעליים שניתן לנעול, או לחילופין

זאת למשל החל מבעיות בכפות הרגליים, בעיות גב, בעיות ברכיים, ירכיים, צוואר ועוד. המדרסים, אותם אביזרים אשר מוכנסים לנעלינו, למעשה משנים את מנח כפות הרגליים המונחות בנעליים. בצורה זו עומס משקל הגוף על כפות הרגליים משתנה, היציבה משתנה, ומכך ניתן להשיג מטרות כגון בלימת זעזועים, שיפור ושימור נוחות בהליכה, שיפור יציבה, מניעת לחץ על כפות הרגליים וכמובן הפחתת כאב ונזק. המדרסים הלכה למעשה מפזרים את העומס שמצב רגיל כל כולו מושתת על כפות הרגליים ומחלקים אותו בצורה אחרת, וכך משתנה המהלך הסטטי והדינמי של כפות הרגליים שלנו.

הצורך במדרסים משופרים אלו כאשר המדרסים הסטנדרטיים אינם מספקים, מכל סיבה. זאת יכול להיות מסיבה של רצון המטופל לנוחות יתרה, הצורך להשגת מטרות מותאמות אישית, מתוך רצון להתאים את המדרסים לנעליים החורגות מהסטנדרט לשמו מותאמים המדרסים, התאמה לבעיות בריאותיות אחרות ועוד ועוד סיבות. מדרסים משופרים הם מדרסים מיוחדים הם מדרסים איכותיים ויחודיים אשר מיוצרים בייצור רובוטי ומאופיינים בסריקת לייזר. על מנת לקבל את התוצאה הטובה

ביותר, יש להתאים את המדרסים המשופרים באופן ספציפי ואישי למטופל, וכמובן באופן אישי וספציפי לכף הרגל. לשם כך, הכרחיואלו יחד או לחוד יוצרות את הצורך בשימוש במדרסים משופרים. מדרסים משופרים מספקים מגוון מטרות וצרכים עבור נועלי מדרסים מעבר להליכה נאותה. להיוועץ באופן מקצועי עם הגורם המקצועי הנכון.

בעיות היציבה אצל מטופלים במדרסים עלולות לצוץ ממגוון רחב של סיבות, לעיתים לאחר ביצוע פעולה פיזית מוגזמת עבור הגוף ובזמן ממושך, לעיתים כי כף הרגל של המטופל מאופן טיבעה איננה בנויה בצורה נכונה ועוד. כך למשל, הצורה של קשת כף הרגל אשר אמורה להיראות כ"קשת רגילה". ברגע שאותה קשת היא "שטוחה" אשר יוצר קשת נמוכה, או מצב בו הקשת היא דווקא "גבוהה", יצוצו בעיות יציבה אשר מצריכות שימוש במדרסים. באמצעות מדרסים משופרים, איש המקצוע שלנו בודק היטב את הסיבה הספציפית לכם, את מנח הרגל ועוד שלל נסיבות, מבצע אבחנה מדויקת ומתאים את המדרסים המשופרים באופן האופטימלי ביותר.

הייצור המיוחד של המדרסים המשופרים

מדרסים משופרים מיוצרים באמצעות טכנולוגיה מיוחדת ומתקדמת, על ידי ייצור ממוחשב, כאמור, באופן רובוטי. הרובוטיקה היא זומדרסים משופרים הם מדרסים מיוחדים הם מדרסים איכותיים ויחודיים אשר מיוצרים בייצור רובוטי ומאופיינים בסריקת לייזר. על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר שמאפשרת את ההתאמה האישית, הספציפית והמדויקת למטופל שלפנינו. התהליך מתחיל מסריקה מלאה של כף הרגל, בכל התנוחות הדרושות למנח כף הרגל על מנת ל"דגום" אותה באופן הטוב ביותר לתהליך התאמה מדויק. לאחר תהליך הסריקה נוצרת תבנית כף הרגל שלך, והיא זו אשר תהווה את הבסיס ליצירה בפועל של המדרסים המותאמים אישית. התבנית שנוצרת באופן רובוטי היא תבנית גבס, ולכן היא מדויקת במאת האחוזים לכף הרגל שלך. התוצאה היא מדרסים משופרים, מדויקים ומותאים באופן אישי, אשר מעניקים למטופל את איכות חייו בחזרה ובמלואה.

כיום, ייצורם של מדרסים מותאמים אישית נעשה על ידי מיטב הטכנולוגיות הגבוהות והחדשניות ביותר, אשר מתעדכנות ומשתפרות כל הזמן. הסריקה הרובוטית והממוחשבת של בסיס כף הרגל למען יצירת המדרס מתבצעת באמצעים המדויקים ביותר, על פי סריקה ממוחשבת וברזולוציות הגבוהות ביותר על מנת לקבל את התמונה המקיפה והנכונה

התוצאה היא מדרסים משופרים, מדויקים ומותאים באופן אישי, אשר מעניקים למטופל את איכות חייו בחזרה ובמלואה.

ביותר של כף הרגל שלך. בצורה זו, מתקבלת התמונה המלאה, אשר מאפשרת בניית המדרסים המדוייקים אשר מחלקים את המשקל על כף הרגל בצורה נכונה ומעניקים מענה בתמיכה מצויינת. בצורה זו יכול המטופל לחזור לחיי נוחות ובריאות, לעיסוק בפעילות גופנית, פעילות גופנית מאומצת ועוד, ללא נזק, פגיעה או כאב.

כפי שכולנו יודעים, התאמה אישית בכל נושא מהווה את המענה הנכון והמדויק ביותר ובאופן נחרץ. ככלל, ובייחוד במקרים בהם ישנו צורך במענה בריאותי, אין כלל ספק כי הנכונות לעשות שימוש במדרסים משופרים על פני המדרסים הסטנדרטיים הכרחי ועולה שלב בחשיבותו. כיום, קל ופשוט לקבל את המענה המדויק בדמות מדרסים משופרים עבור כל אחד מאיתנו, ובאמצעות אנשי המקצוע המקצועיים והמיומנים בתחום ניתן להגיע לפיתרון מצוין של הבעיה, בהשקעה סבירה, הוגנת וטובה.

מדוע דווקא מדרסים משופרים ולא מדרסים רגילים?

חשוב להבין שמדרסים משופרים להבדיל מרכישה של מדרסים סטנדרטיים מאפשרת למטופל את המענה הטוב ביותר לבריאות ולנוחותחשוב להבין שמדרסים משופרים להבדיל מרכישה של מדרסים סטנדרטיים מאפשרת למטופל את המענה הטוב ביותר לבריאות ולנוחות שלו. שלו. רכישה של מדרסים סטנדרטיים אין בכוחה לבצע התאמה מדויקת למטופל, מעצם היות לא מותאמת אישית. השימוש במדרסים משופרים מהווה את הפתרון הנכון ביותר עבור כל מטופל מעצם היותו מענה ספציפי ומדויק. עלותם של מדרסים משופרים ומותאמים אישית כיום מתאימה לכל כיס ולכל תקציב באחריות לטווחים ארוכים, והיא איננה יקרה מעבר לנדרש. השקעה במדרסים משופרים היא השקעה חד פעמית לטווח הארוך, אשר מאפשרת לכם שקט נפשי ושלווה כל הקשור לבריאות ולנוחות שלכם.

מעבר לכך, להבדיל מהמדרסים הרגילים אשר מותאמים "לכלל האוכלוסיה" ולא באופן ספציפי, המדרסים המשופרים מעצם היותם מותאמים אישית מסייעים עבור פתרון של בעיות רבות נוספות, בהן בריאותיות, בנוסף לכל האמור. כחלק מכך למשל מניעה של סוגים שונים של בעיות דרמטולוגיות, מניעת נזקי תוצאה של פעילות גופנית מאומצת אשר מראה את אותותיה, בייחוד למטופלים במדרסים. וכן, כמובן, סיפוק תמיכה, פיזור משקל הגוף נכונה ויציבה נכונה ומדויקת הרבה יותר מאשר המענה שמעניקים המדרסים הסטנדרטיים.

עלותם של מדרסים משופרים ומותאמים אישית כיום מתאימה לכל כיס ולכל תקציב באחריות לטווחים ארוכים, והיא איננה יקרה מעבר לנדרש

במאזן שבין השימוש במדרסים רגילים ומדרסים משופרים כמובן שהשימש במדרסים רגילים הוא משמעותית טוב וחיוני יותר עבור מי מאיתנו. ואילו, השימוש במדרסים משופרים חשוב באופן משמעותי עוד יותר עבור מי מכם אשר עוסק בפעילות גופנית רבה, פעילות גופנית מאומצת, ספורט אתגרי, המעוניינים בהתאמה אישית למגוון רחב יותר של נעליים. וכן עבור כל דורשי התמודדויות פיזיות לא סטנדרטיות אחרות או כל אדם שמעוניין מכל סיבה שהיא, בהתאמה אישית ומדויקת יותר למענה בריאותי זה למען בריאותו ואיכות חייו.

מדרסים משופרים למעשה מחזירים לנועלי המדרסים בחזרה את איכות חייהם שאבדה עם הצורך בשימוש במדרסים. שכן, השימוש במדרסים מגביל משמעותית את המטופל בסוג הנעליים שהוא מעוניין לנעול. וכמובן, כאשר לא מיוצר באופן אישי למטופל יכול להוות אי דיוק ובכך לא יקבל המטופל את המענה הנכון לו בריאותית. והרי, הפעולות היומיומיות של מי מאיתנו, בין אם עמידה, הליכה, ריצה, משפיעות על כל נראות היום שלנו בכללותו ולחלוטין משפיעות על מצב הרוח והאנרגיה שלנו בכל תחילת וסוף יום.

Picture of יוסי סוויסה

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה מנהל ומייסד הפורטל הישראלי למדרסים. המפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום המדרסים, כל מה שרציתם לדעת על מדרסים במקום אחד.

אהבתם? שתפו!
הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!