מדרסי ויסול ׁׂׂ(VISOL)

הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
תפסיקו לסבול! השאירו פרטים עכשיו ותוך זמן קצר המדרסים יהיו אצלכם!

מדרסי ויסוללאחר 17 שנים של עבודה במכון אורטופדי והבנת הצורך במדרסים איכותיים שבאמת יעשו את העבודה יצרני visol הבינו שצריך לעשות ניסוי לשיפור המדרסים הקיימים.

הניסוי כלל ערבוב של חומרים של מדרסים שונים שמטרתם ייצור מדרסים חדשים ואיכותיים ביותר.

מהלך הניסוי

לצורך זה זומנו למכון כשישה רצים שרצו כמאה קמ"ש בשבוע כאשר במקביל נבנו מדרסים בשילובים של חומרים שונים. המטרה בשילוב האלמנטים נועדה כדי להבין את הדחיסה, הבלימה והדחיפה שהחומרים מייצרים ואמורים לקיים בזמן פעילות גופנית שכללה אימוני כוח, ריצה, רכיבה ומאמץ.

לאחר שנמסרו המדרסים שנבנו לפי מידת גבס של כל ששת הרצים בצורה מדויקת, הם נתבקשו לרוץ איתם כחודש. לאחר חודש הם נקראו להשיב על שאלות שנבעו מעניין שילוב החומרים ושמטרתן לאמוד את איכות המוצר.

אילו שאלות נשאלו לאחר הניסוי? מספר שאלות נבחרות

השאלות שהמכון שאל את הרצים היו, כאמור כדי לבחון את איכות המדרסים שנוצרו ואת מידת האפקטיביות שלהם.

חלק מהשאלות שנשאלו היו כדקלמן:

סקרון

  • איך בלימת הזעזועים הגיבה בזמן מאמץ?
  • האם יש צורך להוסיף עוד חומר בכף הרגל?
  • האם המדרס איבד מהגובה שלו בזמן הפעילות או שהוא נדחס מהר?
  • האם יש אימפקט בזמן הריצה באזור העקב או כריות האצבעות? (חלק מהרצים רצים היל סטרייק [עקב] וחלקם פור פוט[כריות האצבעות])
  • האם נוצרו לחצים מסיימים ואם כן איך להוריד לחצים או במקביל להוסיף חומרים באזורים רצויים?
  • ועוד.
  • לאחר שהשיבו על השאלות המכון בנה שוב לששת הרצים מדרסים חדשים בוורסיה אחרת של חומרים לאור תשובתיהם והעניקו להם אותם לניסיון של חודש נוסף. וכך היה במשך חודשים לאחר הפנמת תובנות שונות, ביצוע תיקונים קטנים אך חיוניים, תוספות קטנות נוצר המותג האיכותי visol.

ויסול בבסיסו הוא חומר שמשלב פולימר שנקרא אווה שהוא הבסיס של המדרס .עליו שכבה של פולימר בשם אווה טופ .ומעל הכול חומר שנקרא ויברם.

חומרי מדרס visol

אווה טופ

הינו פולימר בעל זיכרון דחיסה יוצא מהכלל. זהו חומר שממש דומה בזיכרון שלו לכרית שינה ויסקו כלומר, ברגע שדורכים על החומר עם העקב או כריות האצבעות הוא נדחס ומייד חוזר לגובה ההתחלתי שלו , וכך שומר על מבנה נכון של דחיסה ובלימה של המדרס.

ויברם

כל החומרים בעולם נקראים פולימרים מוקצפים ולא משנה העובי או הצבע של החומר. מה שמבדיל את הויברם מחומרים אחרים הינו ככל שהחומר מוקצף יותר בצפיפות כך הדחיסה והבלימה של החומר טובה יותר. כך למעשה נשמר החומר ולא נדחס במהירות ומאבד מערכו בבלימת הזעזועים.

מדרס ויסול מתאים לכלל הרצים או העוסקים בספורט כמו כן מתאים לחיילים שנושאים חמישים אחוזים ממשקל גופם באימונים או ביטחון שוטף, אנשים בעלי משקל עודף,וסוכרתיים.

מסקנות הניסוי

בחזרה לרצים, הצורך להבין רץ שרץ למרחקים וגומע קילומטרים גבוהים בשבוע הביא לבדיקת חומרים מאסיבית. הסיבה לכך הייתה מאחר וכמות התלונות בקרב הרצים שעשו מדרסים בכל מיני מכונים הייתההמדרס שוקע מהר מדי, שהמדרס לא רך; או שאינו מאוזן. תובנות אלו סייעו למכון לייצר שילוב של מדרס שייתן מענה לכלל האנשים שעוסקים בספורט.

יתרונות מדרסי visol

היתרונות של ויסול לכלל השוק זה שהמכון לא מנסה למכור ללקוח מדרסים שלא קשורים לבעיה הרפואית שלו רק בכדי להכניס כסף לקופה. אלא באמת חותרים להבין את הצורך של הרץ או הלקוח שאמור לעמוד על הרגליים 10 ו 12 שעות עבודה.

יתרון נוסף, למעט המחיר אלו הביקורות שאנחנו מבצעים ללקוחות אחת לכמה חודשים. בביקורות אנו בודקים היכן יש דחיסה של החומר ומוסיפים חומר ללא תשלום בכדי לשמור על קימורי כף הרגל לשמירה על מבנה נכון והענקת תמיכה נכונה וארוכת טווח צורך מאוד חד אצל רצים והעוסקים בספורט.מדרסים

מחירים הוגנים ביחס לאיכות המדרסים – מחיר הוגן ביותר לתמורה המתקבלת. המדרסים נבנים אך ורק לפי מידות גבס בכדי לקבל את הפלטפורמה של כף הרגל ומשם בונים את המדרסים בדיוק מרבי

כמו כן בעלות המדרס נלקח בחשבון גם התיקונים והתוספות שהם ללא עלות עד שלוש שנים מאחר ולחומרים לוקח המון זמן להידחס.

Picture of יוסי סוויסה

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה מנהל ומייסד הפורטל הישראלי למדרסים. המפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום המדרסים, כל מה שרציתם לדעת על מדרסים במקום אחד.

אהבתם? שתפו!
הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!