מדרסי סיליקון

לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 053-3561487

מדרסי סיליקון - למי מתאימים?

מדרסי הסיליקון הם מדרסים המיוצרים כיחידה אחת וזאת בניגוד לסוגים אחרים של מדרסים המיוצרים ממספר שכבות שבהם כל שכבה ממלאת פונקציה שונה.

מדרסי הסיליקון מיועדים בראש ובראשונה לשפר את יכולת בלימת הזעזועים ולפיכך מומלצים במיוחד עבור אנשים העוסקים בסוגי ספורט שבהם מופעלים עומסים כבדים על כפות הרגליים כמו למשל כדורסל או ריצה. עם זאת, המדרסים מתאימים גם עבור אנשים הסובלים ממגוון רחב של בעיות אורתופדיות בכפות הרגליים לרבות כאלה שלא עוסקים בספורט כלל.

השפעת הזעזועים על מערכות הגוף השונות

בכל פעם שכף הרגל שלנו נוגעת בקרקע במהלך הדריכה על הרגל, מופעלים על כף הרגל עומסים כבדים. במידה ומדובר על נחיתה מקפיצה או דילוג, עומסים אלו יכולים להיות כפולים ממשקל הגוף ואף למעלה מכך.

הזעזוע שמתחיל בכף הרגל משפיע גם על שאר האלמנטים במערכת היציבה וזוהי הסיבה לכך שאנשים שעוסקים בסוגי ספורט מסוימים נוטים לסבול מכאבי גב, בעיות בחגורת הכתפיים, פציעות ברכיים ועוד.

חלק ניכר מבעיות אלו הן תוצאה של בלימת זעזועים לא איכותית בכפות הרגליים ולפיכך על ידי שימוש במדרסי סיליקון ניתן לשפר את יכולת בלימת הזעזועים ולהפחית במידה ניכרת את העומס המופעל על מערכת היציבה בזמן הפעילות.

מדרסי סיליקון לסובלים מבעיות אורתופדיות שונות

מדרסי סיליקון לרוב מיוצרים באופן תעשייתי המוני וזאת בניגוד למדרסים האורתופדיים שמיוצרים בהתאמה אישית ותוך התחשבות במבנה האנטומי של כפות הרגליים של כל משתמש ומשתמש. עם זאת, גם במדרסי הסיליקון ניתן לעשות שימוש על מנת לטפל במגוון בעיות אורתופדיות בכפות הרגליים בדגש על בעיה שכיחה ביותר שנקראת דורבן. בעיה זו באה לידי ביטוי בכאבים עזים שמופיעים בזמן הדריכה על העקב.רגל

על ידי שימוש במדרסי סילקון ניתן להפחית את העומס המופעל על עקב הרגל בזמן הדריכה על הרגל וכך ליהנות מהפחתה במידת החומרה של הכאב. כמו כן, ישנם מדרסים מיוחדים המיוצרים מסיליקון שלא מכסים את כל שטח כף הרגל אלא רק את העקב הידועים כעקבי סיליקון. מדרסים אלו מוכנסים בדומה למדרסים רגילים לנעל לפני הכנסת הרגל ומיועדים לספק תמיכה אולטימטיבית לעקב.

כמו כן המדרסים משפרים את האחיזה של הרגל בנעל וכך מפחיתים את הסיכוי לשפשוף של העור ולתזוזה של הרגל בנעל שעשויה להגביר את הסיכוי לנקעים ולמתיחה של רצועות בקרסול.

היתרונות של מדרסי סיליקון

היתרונות של מדרסי סיליקון רבים ומגוונים. בין היתר מדובר על היתרונות הבאים:

עלות נמוכה

העלות של מדרסי סיליקון בדרך כלל נמוכה יותר מהעלות של שאר סוגי המדרסים. העלות הנמוכה היא תוצאה של עלות החומר המשמש ליצירת המדרסים. בנוסף לכך, העלות הנמוכה היא פועל יוצא של העובדה שאין צורך בהתאמה אישית של המדרסים למבנה האנטומי של כפות רגלי המשתמשים.

בלימת זעזועים משופרת – הסיליקון מאפשר לשפר את יכולת בלימת הזעזועים בזמן התנועה וכן לפזר את משקל הגוף באופן מוצלח יותר ויעיל יותר על פני כף הרגל. באופן כזה הסיכוי לפציעות ולשחיקה של אזור מסוים בכף הרגל פוחת.

תחזוקה – את מדרסי הסיליקון ניתן לנקות ללא שום קושי באמצעות מים חמים וסבון.מדרסים

עמידות גבוהה – מדרסי סיליקון נחשבים לעמידים ביותר בפני נזקי הזמן והעומסים המופעלים עליהם.

שקיפות – מאחר ומדובר על מדרסים שקופים, הרי שניתן לעשות בהם שימוש גם בזמן נעילת נעליים פתוחות.

מולטי פונקציונאליות – מדרסי סיליקון מתאימים גם לאנשים שסובלים ממגוון רחב של בעיות אורתופדיות וגם לאנשים שמעוניינים להקדים תרופה למכה ולמזער את הסיכוי לפציעות עתידיות.

אהבתם? שתפו!
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
050-5588399