באיזו תדירות יש להחליף מדרסים?

הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
תפסיקו לסבול! השאירו פרטים עכשיו ותוך זמן קצר המדרסים יהיו אצלכם!

אצל כל אדם שיש לו צורך במדרסים יכולות לעלות מספר שאלות, כמו למשל: לכמה זמן יהיה צורך במדרסים? האם מדובר על דברבאיזו תדירות יש להחליף מדרסים? קבוע? האם יש צורך להחליף את המדרסים? ואם כן כל כמה זמן?
לא תמיד כל השאלות האלו ת ברורות ולכן, אם קיים עניין לדעת קצת יותר, מוזמנים להמשיך לקרוא.

האם יש צורך להחליף מדרסים?

התשובה לשאלה האם יש צורך להחליף מדרסים היא – כן. חשוב מאוד להחליף את המדרסים על מנת שיוכלו לעשות את העבודה שלהם בצורה הטובה ביותר, וכך לעזור לאדם שזקוק למדרסים.סקרון

לא כל אדם שיש לו מדרסים יודע כי עליו להחליף אותם ולכן, זו יכולה להיות בעיה מכיוון שללא החלפת מדרסים והשארת מדרסים ישנים לאורך זמן נאבד האפקט הטיפולי לכף הרגל או לברכיים. בכדי שאכן יהיה אפקט ותהיה אפשרות לראות תוצאה מסוימת עם המדרסים רצוי יהיה להחליף אותם אחת לזמן מסוים כפי שנראה בהמשך.

מהי תדירות החלפת מדרסים?

קיימים כמה סוגים של מדרסים, ולכל סוג יש תדירות החלפה אחרת, בהתאם לסוג המדרס.
כך למשל: במידה ומדובר על מדרס קשה, הוא יכול להחזיק מעמד לאורך זמן של עד חמש שנים מקסימום. לעומת זאת, במידה ומדובר על מדרס רך קיימת בעיה להחזיק אותם למשך זמן רב מכיוון שהמדרס הרך נשחק מהר יותר. מדרס רך יכול, אם כן, להחזיק מקסימום שנתיים ולא יותר מכך מאחר שהוא מתבלה מהר יותר.

כמו כן, כאשר מדברים על תדירות החלפת מדרסים, יש לתת מקום גם לתחושת הנוחות של האדם שהולך עם המדרסים. כל עוד המדרסים נוחים ויעילים איך צורך להחליפם בהכרח, אך תחושת הנוחות פגה – אז חשוב להחליף את המדרסים, גם אם משך הזמן הוא קצר יותר ממסגרת הזמן המוגדרת.

מדרסים מותאמים אישית

במקרים מסוימים ניתן לרכוש מדרסים דרך קופות חולים במחיר מופחת בדרך כלל. יחד עם זאת, לא תמיד המבחר גדול ועשיר ויש לא מעט מקרים בהם יש לפנות אל השוק הפרטי ולרכוש מדרסים מותאמים אישית.מדרסים

מדרסים בהתאמה אישית מבטיחים אפקטיביות ורמת נוחות אופטימלית והם יכולים להפחית את רמת הכאבים למינימום.

רכישת מדרסים רק אצל מומחים

יצירת מדרסים אינה עניין של מה בכך. מדובר בתהליך מורכב הדורש מומחיות והכשרה וחשוב מאוד לרכוש מדרסים בהתאמה אישית אצל מדרסן מקצועי ומיומן, אשר יודע כיצד להתאים את המדרס לתלונה: כאבי גב, כאבי ברכיים, פלטפוס ועוד.

Picture of יוסי סוויסה

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה מנהל ומייסד הפורטל הישראלי למדרסים. המפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום המדרסים, כל מה שרציתם לדעת על מדרסים במקום אחד.

אהבתם? שתפו!
הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!