מדרסים לכדורגל

הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
תפסיקו לסבול! השאירו פרטים עכשיו ותוך זמן קצר המדרסים יהיו אצלכם!

לייעוץ חינם מלאו את הטופס או חייגו: 053-3561487

מדרסים לשחקני כדורגל

משחק הכדורגל הוא ענף הספורט הפופולארי ביותר בישראל כמו גם במדינות רבות אחרות ברחבי העולם ואין ספק שהעיסוק בכדורגל ובספורט באופן כללי מהווה תרומה משמעותית ביותר לבריאות ולאריכות ימים. מדרסים לכדורגל הם דבר שבשגרה כאשר מדובר על משקחים, אימונים ופעילויות ספורט אחרות.

עם זאת כמו בכל ענפי הספורט האחרים, גם שחקני הכדורגל המקצועיים והחובבנים כאחד נוטים לסבול מפציעות אורתופדיות בשכיחות גבוהה יותר מהאוכלוסייה הכללית וזאת בשל העומסים הכבדים המופעלים עם גופם של השחקנים במהלך המשחק.

במידה ואתם אוהבים לשחק כדורגל, רוב הסיכויים שאתם מחזיקים ציוד מיוחד כמו למשל נעלי פקקים או חולצות כדורגל עליהן מתנוסס הלוגו של הקבוצה האהובה שלכם. אך חשוב לא פחות להקפיד גם על מדרסים בהתאמה אישית או מדרסים לכדורגל המותאמים באופן אישי.

העומסים המופעלים על כפות הרגליים של שחקני הכדורגל

לכל ענף ספורט יש פציעות אורתופדיות ייחודיות שמופיעות בו בשכיחות גבוהה יותר. סוג הפציעות האורתופדיות הוא פונקציה של העומסים השונים שגוף השחקנים נאלץ לעמוד בהם בכל משחק ומשחק. כך למשל שחקני כדורסל נוטים לנקוע קרסוליים בשכיחות גבוהה כיוון שחלק ניכר מהפציעות של שחקני הכדורסל מתרחש כאשר השחקן נוחת אחרי קפיצה על כף רגל של שחקן אחר.שחקן כדורגל

במצבים כאלו במקום לנחות על קרקע ישרה כמתוכנן, כף הרגל נוחתת על קרקע גבשושית ולא יציבה ובעקבות כך גובר הסיכוי לנקיעה של הקרסול. באופן דומה ישנן פציעות האופייניות לשחקני טניס, לשחקני כדורעף ועוד. גם גופם של שחקני הכדורגל עומד בעומסים כבדים במהלך המשחק בדגש על שרירי הרגליים, על המבנים של כפות הרגליים ומערכת היציבה באופן כללי.

הפציעות מהן סובלים שחקני הכדורגל

הפציעות הנפוצות בקרב שחקני כדורגל נחלקות לשני סוגים עיקריים:

פציעה מתמשכת כתוצאה מנזק חוזר ונשנה

חלק ניכר מהפציעות מהן סובלים שחקני הכדורגל הן תוצאה של שחיקה חוזרת ונשנית של אלמנטים שונים בכפות הרגליים. במקרים מסוימים פציעות כאלו דורשות שנים ארוכות של משחק אך במקרים מסוימים שמתרחשים בעיקר בקרב אנשים שסובלים מבעיה אורתופדית בכפות הרגליים, פציעות אלו יכולות להתרחש תוך מספר חודשים ואף שבועות.

פציעות טראומטיות – פציעות שמתרחשות בבת אחת וללא הכנה מוקדמת. בדרך כלל המקור לפציעות בנחיתה לא טובה על הרגל, בשינוי פתאומי בכיוון התנועה במהלך ריצה, בעצירת פתע לאחר ריצה מהירה ועוד.

מדרסים לכדורגל למניעת פציעות טראומטיות

מדרסים לכדורגל בהתאמה אישית שמתאימים במיוחד לשחקני כדורגל מביאים להפחתת הסיכוי לפציעות במהלך המשחק. הסיבה לכך נעוצה בין היתר ביכולת של מדרסים לכדורגל לספק לרגל אחיזה טובה יותר בנעל וכן בעבודה שהמדרסים משפרים את המנח של הרגל בנעל ומשפרים את יכולת בלימת הזעזועים.

מדרסים לכדורגל למניעת פציעות מתמשכות

ישנו מגוון רחב של בעיות אורתופדיות שנגרמות כתוצאה מהפעלת לחץ באופן כרוני על אזור מסוים בכף הרגל. הלחץ הכרוני מופעל לרוב בעקבות תנועה לא נכונה שמבצע השחקן או בעקבות מנח שגוי של כף הרגל כתוצאה ממבנה אנטומי לא תקין. פציעות אלו הולכות ומחמירות ותוך זמן מסוים יכולות להוביל לנזק חמור ואף בלתי הפיך לא רק בכפות הרגליים אלא גם בגב, בחגורת הכתפיים ובברכיים.שחקן כדורגל

מדרסים לכדורגל בהתאמה אישית יכולים לשפר את המנח של כף הרגל, לשנות את חלוקת העומס של משקל הגוף על פני כל האזורים של כף הרגל באופן מוצלח יותר, לתמוך במבנים חלשים כמו למשל בקשת האורכית ועוד. כך ניתן למנוע עומס מיותר ולשפר את היכולות.

אולי יעניין אותך גם:

המועצה לצרכנות קוראת להסדרה מהירה של תחום המדרסים בישראל

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה מנהל ומייסד הפורטל הישראלי למדרסים. המפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום המדרסים, כל מה שרציתם לדעת על מדרסים במקום אחד.

אהבתם? שתפו!
Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!

או חייגו 053-3561487

053-3561487
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!