מדרסים לשחקני כדוריד

הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
תפסיקו לסבול! השאירו פרטים עכשיו ותוך זמן קצר המדרסים יהיו אצלכם!
התאמת מדרסים למשחקים כדוריד
התאמת מדרסים למשחקים כדוריד

כל אחד ואחת מודעים בימינו לחשיבות האדירה של עיסוק בפעילות גופנית אשר מוסיפה שנים רבות לחיים, משפרת את הכושר ואת הבריאות באופן כללי. אם לא די בכך, הרי שלעיסוק קבוע בפעילות גופנית יש השפעה חיובית על מצב הרוח.

עם זאת, כפי שאתם כבר ודאי יודעים, העיסוק המקצועני והחובבני בפעילות גופנית טומן בחובו גם סכנות בריאותיות מסוימות בדגש על פציעות אורתופדיות אשר מדרסים לשחקני כדוריד יולים לתת מענה.

שחקני כדוריד יד סובלים מפציעות שכיחות ובעזרת מדרסים ניתן יהיה למזער את הסיכוי לנזקים אורתופדיים באמצעות התאמת מדרסים אורתופדיים.

סוגי הפציעות השכיחות מהן סובלים שחקני כדוריד

רבים לא מודעים לכך, אבל כדוריד הוא משחק אגרסיבי מאוד. העומסים המופעלים על גופם של שחקני הכדוריד גבוהים בצורה בלתי רגילה ועל כך יכול להעיד כל מי שאי פעם השתתף במשחק כדוריד. רוב הפציעות מהן סובלים שחקני הכדוריד מתרחשות ברגליים, בכפות הרגליים ובמערכת היציבה באופן כללי. פה בדיוק נכנס הנושא של מדרסים לשחקני כדוריד והפתרונות שהם מביאים לשחקנים.שחקנית כדוריד

הסיבה לכך נעוצה בעובדה שבמהלך המשחק השחקנים צריכים לרוץ ריצות קצרות ומהירות, לבצע שינויי כיוון פתאומיים במהלך התנועה, לקפוץ, לזנק, לבלום בפתאומיות ועוד. כל הפעולות הללו גורמות לעומס גבוה על השרירים ועל המפרקים, על רצועות החיבור ועל עצמות הרגליים וכפות הרגליים.

שחקני כדורסל נוטים לפיכך לסבול משכיחות גבוהה של נקעים בקרסול, דלקת בגיד אכילס, קרע במיניסקוס, כאבי גב, פריצות דיסק ובלט דיסק, מתיחה של רצועות באזורים שונים ברגליים ועוד.

מדרסים לשחקני כדוריד: סיווג סוגי הפציעות מהן סובלים שחקני כדוריד

באופן כללי ניתן לחלק את סוגי הפציעות של שחקני כדוריד לשני סוגים מרכזיים להלן:

  • פציעות טראומטיות – פציעות שמתרחשות במהלך המשחק באופן פתאומי.
  • פציעות כרוניות – פציעות שמתפתחות במהלך זמן רב כתוצאה משחיקה של אזור מסוים באופן חוזר ונשנה.

מדרסים לשחקני כדוריד אורתופדיים מאפשרת להפחית את הסיכוי לשני הסוגים הנ"ל. בין היתר המדרסים האורתופדיים מאפשרים להפחית את הסיכוי לפציעות בדרכים הבאות:

מדרסים לשחקני כדוריד מאפשרים לשפר את האחיזה של הרגל בנעל. באופן כזה הסיכוי לגלישה של הרגל בתוך הנעל ולהחלקה במהלך התנועה פוחת באופן משמעותי. כמו כן שיפור האחיזה של הרגל בנעל מביא ליציבות מוגברת ולהפחתת הסיכון לנקעים בקרסול.

המדרסים האורתופדיים משפרים את יכולת בלימת הזעזועים. באופן כזה העומסים המופעלים על עמוד השדרה והרגליים פוחת והדבר נכון גם לגבי הסיכוי לפציעות.

במקרים רבים בעקבות מנח לא תקין של הרגל, חלוקת המשקל של הגוף אינה אחידה על פני כל האזורים של כף הרגל. כתוצאה מכך מופעל במהלך המשחק עומס רב יתר על המידה על אזור מסוים שבמהלך השנים עשוי להישחק. מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית מביאים לשיפור חלוקת המשקל ולמניעה של פציעות כרוניות.שחקן כדוריד

מדרסים בהתאמה אישית מאפשרים לשחקנים ליהנות מיציבה איכותית יותר ומהפחתה של העומס המופעל על הברכיים. חשוב להבין שכאשר כפות הרגליים לא מספקות לגוף את היציבה האופטימאלית, העומס עובר לאזורים אחרים בגוף. זוהי הסיבה לכך שבעיות בכפות הרגליים יכולות לבוא לידי ביטוי גם בכאבים בחגורת הכתפיים, בגב או בברכיים לצורך העניין.

תמיכה בסובלים מבעיות אורתופדיות בכפות הרגליים

באופן עקרוני כל שחקן כדוריד יכול להפיק תועלת רבה מהתאמה אישית של מדרסים אורתופדיים. עם זאת, את התועלת הרבה ביותר יפיקו שחקנים שסובלים מבעיות שונות בכפות הרגליים.

בין היתר מדובר על שחקנים שסובלים מהלוקס ולגוס, שחקנים שסובלים מדורבן, שחקנים שסובלים מפלטפוס, שחקנים שסובלים מקשת גבוהה ועוד. השימוש במדרסים בקרב שחקנים אלו מונע את הסיכוי להחמרת הבעיה ולפציעות שמקורן בבעיות אלו.

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה

יוסי סוויסה מנהל ומייסד הפורטל הישראלי למדרסים. המפורטל המקיף והמקצועי ביותר בתחום המדרסים, כל מה שרציתם לדעת על מדרסים במקום אחד.

אהבתם? שתפו!
הפתרון נמצא במרחק נגיעה! השאירו פרטים עכשיו!
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!